przedszkole babytown
przedszkole babytown
przedszkole babytown
przedszkole babytown
przedszkole babytown
przedszkole babytown

O nas

Do Klubu Malucha BABY TOWN zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 miesiąca do 2,5 roku życia (żłobek) i od 2,5 do 6 roku życia (przedszkole).
Baby Town to przyjazna i nowocześnie prowadzona placówka, której celem jest zaspokojenie potrzeb dzieci i rodziców.
Zapewniamy przyjazną, domową atmosferę, dzięki której dzieci szybko odnajdą się w nowym otoczeniu. Maluchy uczą się życia w grupie oraz obcowania z rówieśnikami.
W ciągu dnia prowadzone są zajęcia stymulujące rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny oraz uczymy dzieci komunikacji między sobą. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego dziecka, z uwzględnieniem jego potrzeb i upodobań. Zajęcia w Baby Town organizowane są w kilku grupach. Grupy są nieliczne, dzięki temu stwarzamy możliwość koncentracji na indywidualnych potrzebach każdego wychowanka.
Jest to miejsce rozwoju dziecka poza domem, które pomaga zaspokajać potrzebę nowych wrażeń, sukcesu oraz sprawdzania swoich możliwości. Posiadamy zabawki specjalnie dostosowane do wieku dziecka które mają odpowiednie atesty i certyfikaty, różnorodne i przytulne sale spełniające wszystkie wymogi bezpieczeństwa,przeciw pożarowe i higieniczne a także własny dobrze wyposażony plac zabaw dzięki któremu dzieci będą spędzać radośnie czas na świeżym powietrzu. Komfort oraz spokój rodzicom zapewni z pewnością obserwowanie swojego dziecka na naszej stronie internetowej za pomocą zainstalowanych w budynku kamer; co da pewność że Wasze pociechy są pozostawione w bezpiecznych rękach.
Proponujemy Państwu nowy sposób podejścia do dziecka w najważniejszym okresie Jego życia. Wiek ten to czas, w którym maluch zaczyna poznawać swoje możliwości, a my postaramy się wychwycić wszystko to, co najlepsze i to co może zaprocentować w przyszłości. Wszystkie zajęcia odbywają się w formie miłej i wesołej zabawy.
Jest to oferta skierowana do Rodziców myślących o przyszłości swoich pociech, którym przyjdzie żyć w dynamicznym społeczeństwie.
Bełchatów
kuratorium oświaty w łodzi
europejski fundusz spoleczny
ministerstwo edukacji narodowej
Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma